  • MPN: RMGB31150
  • Weight: 81.00g
  • Dimensions: 11.00mm x 11.00mm x 143.00mm
  • SKU: RMGB31150
  • UPC: 6005721028214
For 30 or more items, click to quote
11.50mm Industrial Metal bulk (5/pack) /ea
Write a review
Bad Good
ALPEN Hss Super Drill Bit 8.5mm
Out Of Stock
HSS JOBBER DRILLS, DIN 338 RN DRILLS FOR METAL HSS SUPER - &O/; 8,5 mm Single Pack Range of application: HSS twist drill ground from s..
R 156.00
Ex VAT:R 135.65
ALPEN HSS 1869R-FORTE 3/480 13.00MM....
R 1,779.00
Ex VAT:R 1,546.96
ALPEN HSS MORSE TAPER DRILL BIT 28MM....
ALPEN Hss Super Drill Bit 8mm
Out Of Stock
HSS JOBBER DRILLS, DIN 338 RN DRILLS FOR METAL HSS SUPER - &O/; 8 mm Single Pack Range of application: HSS twist drill ground from sol..
HSS JOBBER DRILLS, SIM. TO DIN 338 RN WITH 1/4' HEXAGONAL SHANK HSS SUPER - &o/; 5 mm jobber drill bit - hex shank Packaging:  Plastic Wal..