  • MPN: RUW450052
  • Weight: 0.80g
  • Dimensions: 150.00mm x 100.00mm x 70.00mm
  • SKU: RUW450052
  • UPC: 6005721001101
For 30 or more items, click to quote
5.20mm morse taper
Write a review
Bad Good
RUWAG 5.00mm Morse Taper
Out Of Stock
RUWAG 5.50mm Morse Taper
Out Of Stock
RUWAG 6.50mm Morse Taper
RUWAG 6.00mm Morse Taper
RUWAG 7.50mm Morse Taper
RUWAG 7.00mm Morse Taper