  • MPN: RMSB30480
  • Weight: 7.20g
  • Dimensions: 5.00mm x 5.00mm x 62.00mm
  • SKU: RMSB30480
  • UPC: 6005721028382
For 30 or more items, click to quote
4.80mm double ended bulk /ea
3,3 mm &O/; HSS SUPER stub drill bit - Double ended 1 HSS drill bit from the SUPER range in bulk packaging. Quantity = 10 pieces Range of app..
3,25 mm &O/; HSS SUPER stub drill bit - Double ended 1 HSS drill bit from the SUPER range in bulk packaging. Quantity = 10 pieces Range of ap..