  • MPN: ABR04150
  • Weight: 0.06kg
  • Dimensions: 235.00mm x 70.00mm x 20.00mm
  • SKU: ABR04150
  • UPC: 6009515844745
For 30 or more items, click to quote
SANDING BELT 64 X 406MM 150GRIT 2/PACK
Write a review
Bad Good
Sanding belt for Belt Sander - 80 Grit Compatible with all belt sanders that require sanding belts 60mm wide and 400mm long. High quality Alumini..
R 28.00
Ex VAT:R 24.35
Sanding belt for Belt Sander - 40 Grit Compatible with all belt sanders that require sanding belts 60mm wide and 400mm long. High quality Alumini..
Sanding belt for Belt Sander - 60 Grit Compatible with all belt sanders that require sanding belts 60mm wide and 400mm long. High quality Alumini..
TorkCraft - Hex Chisel 17MM Pointed Application: For use in construction demolition and shaping! Shank Type: 17mm Hex Total Length..
Try square 300mm x 150mm with level & plumb vial The Try Square includes a 300mm long blade and a 150mm wide base, providing a large ..
Rafter square ABS Triangular 180mm Multi angle The Rafter Square, also known as a Speed Square, is a versatile and indispensable tool..
TorkCraft - Dry Use Diamond Polishing Pad Grit: #100 Application: The Tork Craft Dry use diamond polish pads 100mm i..