  • MPN: AC267-115-02
  • Weight: 0.10kg
  • Dimensions: 56.00mm x 144.00mm x 144.00mm
  • SKU: AC267-115-02
  • UPC: 6009515877057
For 10 or more items, click to quote
Dial Test Indicator holder - 8mm x 115mm
SERIES 267
Bad Good
Dial Indicator Points 10mm length SERIES 270 Dial indicator .s are the interchangeable contact tips that are attache..
R 428.00
Ex VAT:R 372.17
Dial Indicator Points 8mm length SERIES 270 Dial indicator .s are the interchangeable contact tips that are attached..
ACCUD Dig. Caliper 300mm 0.03mm Acc. Metal Cover S/steel 0.01mm Res.
Out Of Stock
Digital Caliper with Metal Cover 300mm | &+mn;0.03 Accuracy 111 This digital caliper with metal cover is a precision measuring..
Digital Caliper with Metal Cover 150mm | &+mn;0.03 Accuracy 111 This digital caliper with metal cover is a precision measuring..
Height Gauge Accessory SERIES 180 Technical Specifications....
Digital Caliper with Metal Cover 200mm | &+mn;0.03 Accuracy 111 This digital caliper with metal cover is a precision measuring..