  • MPN: AKFS2641151
  • Weight: 0.95kg
  • Dimensions: 29.00cm x 12.50cm x 4.50cm
  • SKU: AKFS2641151
  • UPC: 6976051786955
For 30 or more items, click to quote
Sanding sheet set
Features and Benefits
Size: 264 x 115 mm
50 Piece/set
Includes:
P40 x 10 Piece
P80 x 15 Piece
P120 x 15 Piece
P180 x 10 Piece
Suitable for:
Grinding wood, wall, paint, plastic, stone, metal, glass
Packed by double blister.
Write a review
Bad Good
Bench Grinding Wheel Features and Benefits Abrasive wheel size: 150 x 12.7 x 20 mm Diameter: 150 mm Arbor: 12.7 mm Thickness: 20 mm Abrasive whe..
R 63.00
Ex VAT:R 54.78
Auto Air Compressor Features and Benefits Voltage: 12 V Current: 18 A Max pressure: 120 PSI/8 Bar Integrated work light. Includes: 1 piece batt..