  • MPN: ALP6710120
  • Weight: 0.08kg
  • Dimensions: 246.00mm x 13.00mm x 39.00mm
  • SKU: ALP6710120
  • UPC: 9002741643073
For 20 or more items, click to quote
TIMBER TWIST 12.0MM WOOD DRILL BIT SLEEVED
Write a review
Bad Good
Download the Leaflet:
View the Leaflet:
Tags: Brand ALPEN
ALPEN Hss Super Drill Bit 8.5mm
Out Of Stock
HSS JOBBER DRILLS, DIN 338 RN DRILLS FOR METAL HSS SUPER - &O/; 8,5 mm Single Pack Range of application: HSS twist drill ground from s..
R 156.00
Ex VAT:R 135.65
TC ROTARY BURR 12MM ARC ROUND NOSE FOR HARD METALS....
R 507.00
Ex VAT:R 440.87
ALPEN Hss Super Drill Bit 8mm
Out Of Stock
HSS JOBBER DRILLS, DIN 338 RN DRILLS FOR METAL HSS SUPER - &O/; 8 mm Single Pack Range of application: HSS twist drill ground from sol..
// C-Protector FORGET THE CRACKS. 8mm and 14mm Porcelain Drill bits The perfect hole, even under the toughest conditions. Where does satis..