  • MPN: RFDAO180P120
  • Weight: 845.60g
  • Dimensions: 42.00mm x 180.00mm x 180.00mm
  • SKU: RFDAO180P120
  • UPC: 6005721006250
For 30 or more items, click to quote
180mm p120 flap disc standard /ea