  • MPN: TCW CR15014-2
  • Weight: 0.95kg
  • Dimensions: 240.00mm x 190.00mm x 90.00mm
  • SKU: TCW CR15014-2
  • UPC: 6009515818388
For 30 or more items, click to quote
TorkCraft - Wire Cup Brush Crimped
Width: 150 mm
Thread Size: 14 mm
Description Specifications
Width 150 mm
Thread Size 14 mm
PLASTIC CASE 1387.5 X 393.7 X 152.4MM OD WITH FOAM BLACK....