  • MPN: RCSBC16512-20
  • Weight: 0.80g
  • Dimensions: 150.00mm x 100.00mm x 70.00mm
  • SKU: RCSBC16512-20
  • UPC: 6005721017300
For 30 or more items, click to quote
165MM Z12 SAW BLADE TCT CORDLESS
Write a review
Bad Good
TCT SAW BLADE 254MM X 80T X 16MM CROSS CUT TITANIUM SERIES....
R 2,069.00
Ex VAT:R 1,799.13
TCT SAW BLADE 254MM X 40T X 16MM COMB. TITANIUM SERIES....