  • MPN: RCSBT23024
  • Weight: 558.40g
  • Dimensions: 8.00mm x 276.00mm x 330.00mm
  • SKU: RCSBT23024
  • UPC: 6005721062485
For 30 or more items, click to quote
230MM Z24 SAW BLADE TCT STANDARD
Write a review
Bad Good
Dado Set 203mm X 15.88 X 24t 4 X 1/8\' 3/32\'1/16\' Chip 27.5mm
-5 %
Dado Set Diameter: 203mm Teeth: 24 Hardness: HRC 46 Pro-Tech's dado blade set fits as perfect in any wood workers workshop as what is..