  • MPN: ALP6550045
  • Weight: 0.01kg
  • Dimensions: 165.00mm x 40.00mm x 5.00mm
  • SKU: ALP6550045
  • UPC: 9002741303465
For 30 or more items, click to quote
HSS COBALT 4,5 PLW GRIP 3-SIDED
Write a review
Bad Good
Tags: Brand ALPEN
KERAMO BETON EXTREME 6MM 2 PIECE Details: 2-pcs. Plastic cassette Art.-Nr. 00 003000621 00 ..