  • MPN: RHSBM30/168
  • Weight: 1,017.00g
  • Dimensions: 44.00mm x 172.00mm x 172.00mm
  • SKU: RHSBM30/168
  • UPC: 6005721030972
For 30 or more items, click to quote
168mm bi-metal hole saw