  • MPN: RHSBMS/51
  • Weight: 132.60g
  • Dimensions: 54.00mm x 112.00mm x 141.00mm
  • SKU: RHSBMS/51
  • UPC: 6005721002061
For 30 or more items, click to quote
51mm Bi-metal standard holesaw