  • MPN: RHSBM30/121
  • Weight: 580.80g
  • Dimensions: 48.00mm x 161.00mm x 212.00mm
  • SKU: RHSBM30/121
  • UPC: 6005721030903
For 30 or more items, click to quote
121mm bi-metal hole saw