  • MPN: RHSBMS/70
  • Weight: 229.80g
  • Dimensions: 47.00mm x 131.00mm x 173.00mm
  • SKU: RHSBMS/70
  • UPC: 6005721002139
For 30 or more items, click to quote
70mm Bi-metal standard holesaw