  • MPN: RMRB30140
  • Weight: 0.80g
  • Dimensions: 150.00mm x 100.00mm x 70.00mm
  • SKU: RMRB30140
  • UPC: 6005721030194
For 30 or more items, click to quote
1.40mm Standard Metal bulk (10/Pack) /ea
Write a review
Bad Good
ALPEN Hss Super Drill Bit 8mm
Out Of Stock
HSS JOBBER DRILLS, DIN 338 RN DRILLS FOR METAL HSS SUPER - &O/; 8 mm Single Pack Range of application: HSS twist drill ground from sol..
R 126.00
Ex VAT:R 109.57
HSS JOBBER DRILLS, SIM. TO DIN 338 RN WITH 1/4' HEXAGONAL SHANK HSS SUPER - &o/; 5 mm jobber drill bit - hex shank Packaging:  Plastic Wal..
R 154.00
Ex VAT:R 133.91
ALPEN HSS 1869R-FORTE 3/480 13.00MM....
ALPEN Hss Super Drill Bit 8.5mm
Out Of Stock
HSS JOBBER DRILLS, DIN 338 RN DRILLS FOR METAL HSS SUPER - &O/; 8,5 mm Single Pack Range of application: HSS twist drill ground from s..
ALPEN HSS MORSE TAPER DRILL BIT 28MM....