  • MPN: RMRB30300
  • Weight: 2.60g
  • Dimensions: 3.00mm x 3.00mm x 62.00mm
  • SKU: RMRB30300
  • UPC: 6005721024506
For 30 or more items, click to quote
3.00mm Standard Metal bulk (10/Pack) /ea
Write a review
Bad Good
ALPEN Hardox Hss-eco8 Drill Bit 14.00mm
-8 %
HARDOX HSS-ECO8 DRILL BIT 14.00MM....
R 1,277.94 R 1,387.00
Ex VAT:R 1,111.25
ALPEN SPRINT MASTER 6.2MM DIN 338 1/PACK....
R 43.00
Ex VAT:R 37.39
HSS SUPER 24MM MORSE TAPER 3 SHANK....
R 1,987.00
HSS SUPER 27MM MORSE TAPER 3 SHANK....
ALPEN SPRINT MASTER 3.8MM DIN 338 1/PACK....