  • MPN: RMRB30360
  • Weight: 0.80g
  • Dimensions: 150.00mm x 100.00mm x 70.00mm
  • SKU: RMRB30360
  • UPC: 6005721026081
For 30 or more items, click to quote
3.60mm Standard Metal bulk (10/Pack) /ea