  • MPN: DBC0122501
  • Weight: 0.25kg
  • Dimensions: 31.20cm x 3.60cm x 1.20cm
  • SKU: DBC0122501
  • UPC: 6925582108279
For 30 or more items, click to quote
SDS Plus Chisel
Features and Benefits
14 x 250 x 20 mm
Flat
Packed by plastic hanger
Write a review
Bad Good
SDS SHORT CHISEL SET PLASTIC TUBE POINT X140MM FLAT 20X140 WIDE 30X140....
R 926.00
Ex VAT:R 805.22
ALPEN Sds Plus Chisel Flat 40 X 250mm
Out Of Stock
SDS CHISEL SET PLASTIC TUBE POINT X250MM FLAT 20X250 FLAT 40X250....
R 1,191.00
Ex VAT:R 1,035.65
Bench Grinding Wheel Features and Benefits Abrasive wheel size: 150 x 12.7 x 20 mm Diameter: 150 mm Arbor: 12.7 mm Thickness: 20 mm Abrasive whe..
Auto Air Compressor Features and Benefits Voltage: 12 V Current: 10 A Max pressure: 140 PSI/10 Bar Max air flow: 35 L/min Integrated work light...