  • MPN: RHSBM30/43
  • Weight: 105.80g
  • Dimensions: 56.00mm x 108.00mm x 138.00mm
  • SKU: RHSBM30/43
  • UPC: 6005721030606
For 30 or more items, click to quote
43mm bi-metal hole saw