  • MPN: RHSBM30/58
  • Weight: 163.40g
  • Dimensions: 66.00mm x 112.00mm x 143.00mm
  • SKU: RHSBM30/58
  • UPC: 6005721030682
For 30 or more items, click to quote
58mm bi-metal hole saw