  • MPN: RHSBM30/68
  • Weight: 221.20g
  • Dimensions: 47.00mm x 125.00mm x 166.00mm
  • SKU: RHSBM30/68
  • UPC: 6005721030743
For 30 or more items, click to quote
68mm bi-metal hole saw