  • MPN: GAV60AP150
  • Weight: 0.08kg
  • Dimensions: 260.00mm x 42.00mm x 42.00mm
  • SKU: GAV60AP150
  • UPC: 6009515874667
For 30 or more items, click to quote
AIR BLOW GUN DUSTER 150MM NOZZLE BULK
Write a review
Bad Good
Tags: Brand GAV
Air Duster/Blow GunLong Nozzle Air Inlet: 1/4"M BSP Standard nozzle: &O/;2.0mm Additional nozzle: 95mm x 4.0mm diameter Working pressure..
Ex VAT:R 105.22
Air Duster/Blow Gun Air Inlet: 1/4"M BSP Standard nozzle: &O/;2.0mm Working pressure: 0-10Bar/0-150PSI Air dusters and blow gu..
Aluminium blow gun | Air duster Model 60A   Aluminium body Air flow/consumption @ 6 Bar: 200 l/min Durable quality product Made ..
Air Duster/Blow GunLong Nozzle Air Inlet: 1/4"M BSP Nozzle diameter: 4.0mm Nozzle length: 260mm Working pressure: 0-10Bar/0-150PSI ..