  • MPN: GAV5000-4
  • Weight: 1.00kg
  • Dimensions: 800.00mm x 100.00mm x 30.00mm
  • SKU: GAV5000-4
  • UPC: 6009515896454
For 50 or more items, click to quote
PROFESSIONAL BLOW GUN 800MM
Tags: Brand GAV
AIR BLOW GUN DUSTER 800MM NOZZLE IN BLISTER....
R 763.00
Ex VAT:R 663.48
AIR BLOW GUN WITH LONG NOZZLE + ACC KIT FOR 60AP X15....
R 4,480.00
Ex VAT:R 3,895.65
GAV Professional Blow Gun 150mm
-31 %
PROFESSIONAL BLOW GUN 150MM....
R 401.06 R 585.00
GAV Air Blow Gun Duster 150mm Nozzle Bulk
Out Of Stock
AIR BLOW GUN DUSTER 150MM NOZZLE BULK....
AIR BLOW GUN DUSTER 500MM NOZZLE IN BLISTER....
GAV Professional Blow Gun 300mm
-29 %
PROFESSIONAL BLOW GUN 300MM....
R 516.06 R 731.00
POL HIGH PRESSURE HOSE 8MM ID X12MM OD 10M KIT BLUE....
POL HIGH PRESSURE HOSE 8MM IDX12MM OD 50M BLUE....
POL HIGH PRESSURE HOSE 10MM ID X14.5MM OD 10M KIT BLUE....
POL HIGH PRESSURE HOSE 10MM ID X14.5MM OD 50M BLUE....