  • MPN: AC995-006-11
  • Weight: 1.00kg
  • SKU: AC995-006-11
  • UPC: 6009515902803
For 10 or more items, click to quote
SCRIBER PEN 146MM CARBIDE TIP NICKEL PLATED WITH POCKET CLIP
Write a review
Bad Good
Tags: Brand ACCUD
Hook Shaped Scriber with hardened tips SERIES 995 A scriber is a hand tool used in metalworking, woodworking, and ot..
R 122.00
Ex VAT:R 106.09
5PC SQUARE SET - 3PC SQUARE 1PC SCRIBER 1PC STRAIGHT EDGE 100MM....
R 3,317.00
Ex VAT:R 2,884.35
2PC MEASURING TOOL SET 25MM DIAL INDICATOR WITH MAGNETIC STAND....
ACCUD Usb Interface Box
Out Of Stock
Technical Specifications....
Dial Caliper 200 mm - SERIES 101 Manufacturer Cat No: 101-008-11 Range: 0 mm - 200 mm Graduation: 0,01 mm Accuracy: ..
Dial Caliper 150 mm - SERIES 101 Manufacturer Cat No: 101-006-21 Range: 0 mm - 150 mm Shockproof dial caliper made of stai..
Dial Caliper 200 mm - SERIES 101 Manufacturer Cat No: 101-008-21 Range: 0 mm - 200 mm Graduation: 0,02 mm Accuracy:..
Dial Caliper 150 mm - SERIES 101 Manufacturer Cat No: 101-006-11 Range: 0 mm - 150 mm Shockproof dial caliper made of st..