  • MPN: MILSTAP4-14
  • Weight: 0.25kg
  • Dimensions: 115.00mm x 107.00mm x 17.00mm
  • SKU: MILSTAP4-14
  • UPC: 8901057901086
For 30 or more items, click to quote
Miles™ 18 Gauge Staples No.4
14 mm Staples - 10.50 mm Crown
Cat no: MILSTAP4-14
Description Specification
Type Galvanised T50
Gauge 18 Ga
Leg Length 14 mm
Crown 10,50 mm