  • MPN: GAV60AP800
  • Weight: 0.60kg
  • Dimensions: 910.00mm x 85.00mm x 20.00mm
  • SKU: GAV60AP800
  • UPC: 6009515874681
For 20 or more items, click to quote
AIR BLOW GUN DUSTER 800MM NOZZLE IN BLISTER
Write a review
Bad Good
Tags: Brand GAV
R 278.00
Ex VAT:R 241.74
Aluminium blow gun | Air duster Model 60A   Aluminium body Air flow/consumption @ 6 Bar: 200 l/min Durable quality product Made ..