  • MPN: HPWR14008
  • Weight: 5.00kg
  • Dimensions: 26.50cm x 23.00cm x 48.00cm
  • SKU: HPWR14008
  • UPC: 6925582123845
HIGH PRESSURE WASHER 1400W
Write a review
Bad Good
TORCH LED ALUM M/COL X12 PDQ BOX INCL AAA BATTERIES TORK CRAFT FLASH L....
R 714.00
Ex VAT:R 620.87
SAWSTOP Industrial Cabinet Saw 250mm 3hp
Out Of Stock
R 127,304.00
Ex VAT:R 110,699.13
TORK CRAFT Camping Led Light Bulb 60lm Hanging Hook Use 3xaaa Bat TORK CRAFT
-54 %