  • MPN: RCSBT18560-20
  • Weight: 289.60g
  • Dimensions: 8.00mm x 220.00mm x 255.00mm
  • SKU: RCSBT18560-20
  • UPC: 6005721003877
For 30 or more items, click to quote
185MM Z60 SAW BLADE TCT STANDARD