  • MPN: RH10KIT30
  • Weight: 4.34kg
  • Dimensions: 318.00mm x 234.00mm x 234.00mm
  • SKU: RH10KIT30
  • UPC: 6009515811266
For 50 or more items, click to quote
RUBBER AIR HOSE 10mmx30M W.QUICK COUPLER
Write a review
Bad Good
Tags: Brand BAMAX
R 979.00
Ex VAT:R 851.30
BAMAX Rubber Hose 6 X 12mm X 100m
-14 %
RUBBER HOSE 6 X 12MM X 100M....
R 2,154.81 R 2,513.00
Ex VAT:R 1,873.75
RUBBER HOSE 8MM X 13MM BLUE COLOUR X50M....
R 1,393.00
BAMAX Rubber Hose Hp 8x13mm 100m
-10 %
RUBBER HOSE HP 8X13MM 100M....
R 2,386.25 R 2,646.00
Universal Quick Coupler 6mm   Quick couplings are universal type and can be used on: Orion German Italian and USA fittings    ..
Universal Quick Coupler 8mm   Quick couplings are universal type and can be used on: Orion German Italian and USA fittings    ..
Universal Quick Coupler 10mm Hose   Quick couplings are universal type and can be used on: Orion German Italian and USA fittings ..