  • MPN: RHSBM30/98
  • Weight: 410.40g
  • Dimensions: 47.00mm x 135.00mm x 176.00mm
  • SKU: RHSBM30/98
  • UPC: 6005721030842
For 30 or more items, click to quote
98mm bi-metal hole saw