  • MPN: RHSHSS25
  • Weight: 83.00g
  • Dimensions: 43.00mm x 43.00mm x 128.00mm
  • SKU: RHSHSS25
  • UPC: 6005721007004
For 30 or more items, click to quote
25mm HSS holesaw