  • MPN: RMGB31100
  • Weight: 74.20g
  • Dimensions: 11.00mm x 11.00mm x 143.00mm
  • SKU: RMGB31100
  • UPC: 6005721028207
For 30 or more items, click to quote
11.00mm Industrial Metal bulk (5/pack) /ea
Write a review
Bad Good
ALPEN Hss Super Drill Bit 8mm
Out Of Stock
HSS JOBBER DRILLS, DIN 338 RN DRILLS FOR METAL HSS SUPER - &O/; 8 mm Single Pack Range of application: HSS twist drill ground from sol..
R 126.00
Ex VAT:R 109.57
ALPEN Hss Super Drill Bit 8.5mm
Out Of Stock
HSS JOBBER DRILLS, DIN 338 RN DRILLS FOR METAL HSS SUPER - &O/; 8,5 mm Single Pack Range of application: HSS twist drill ground from s..