  • MPN: TCCT48300-50B
  • Weight: 0.10kg
  • Dimensions: 400.00mm x 115.00mm x 15.00mm
  • SKU: TCCT48300-50B
  • UPC: 6009515898595
For 30 or more items, click to quote
NYLON CABLE TIES 4.8MM X 300MM BLACK 50PC
  • Operating temperature range: -40°C to +85°C.
Specifications
Width x Length 4.8mm x 300mm