  • MPN: TCW CR12514-2
  • Weight: 0.57kg
  • Dimensions: 218.00mm x 155.00mm x 90.00mm
  • SKU: TCW CR12514-2
  • UPC: 6009515818371
For 30 or more items, click to quote
TorkCraft - Wire Cup Brush Crimped
Width: 125 mm
Thread Size: 14 mm
Description Specifications
Width 125 mm
Thread Size 14 mm
Ex VAT:R 2,107.83
PLASTIC CASE 1387.5 X 393.7 X 152.4MM OD WITH FOAM BLACK....