  • MPN: TCW CR12514B
  • Weight: 0.53kg
  • Dimensions: 212.00mm x 155.00mm x 30.00mm
  • SKU: TCW CR12514B
  • UPC: 6009515824532
For 30 or more items, click to quote
TorkCraft - Wire Cup Brush Crimped
Width: 125 mm
Thread Size: 14 mm
Description Specifications
Width 125 mm
Thread Size 14 mm