  • MPN: ALP655005
  • Weight: 0.05kg
  • Dimensions: 86.00mm x 5.00mm x 5.00mm
  • SKU: ALP655005
  • UPC: 9002741303458
For 30 or more items, click to quote
HSS COBALT 5,0 PLW GRIP 3-SIDED
Write a review
Bad Good
Tags: Brand ALPEN
HSS-ECO SLOT.COUNTERS &o/; 2-5 90° SIZE 1....
R 348.00
Ex VAT:R 302.61
ALPEN Hss-eco Slot Counters ø10-15 90° Size 3
Out Of Stock
HSS-ECO SLOT COUNTERS &o/;10-15 90° SIZE 3....
R 881.00
Ex VAT:R 766.09
ALPEN Hss Super Drill Bit 8.5mm
Out Of Stock
HSS JOBBER DRILLS, DIN 338 RN DRILLS FOR METAL HSS SUPER - &O/; 8,5 mm Single Pack Range of application: HSS twist drill ground from s..
HSS-ECO SLOT.COUNTERS &o/; 5-10 90° SIZE 2....
ALPEN Hss-eco Slot Counters ø20-25 90° Size 5
HSS-ECO SLOT COUNTERS &o/;20-25 90° SIZE 5....
ALPEN Hss Super Drill Bit 8mm
HSS JOBBER DRILLS, DIN 338 RN DRILLS FOR METAL HSS SUPER - &O/; 8 mm Single Pack Range of application: HSS twist drill ground from sol..