  • MPN: RCSBC16540-20
  • Weight: 0.80g
  • Dimensions: 150.00mm x 100.00mm x 70.00mm
  • SKU: RCSBC16540-20
  • UPC: 6005721017324
For 30 or more items, click to quote
165MM Z40 SAW BLADE TCT CORDLESS
Write a review
Bad Good
Carbide Tipped Saw blade for circular saws - Ripping 160mm x 20mm bore x 12T Precision and Performance: The Ultimate Saw Blade Designed for demandin..
R 244.00
Ex VAT:R 212.17
Saw Blade Tct 100x3.96x22x8t Biscuit Joiner Wood Prof. PRO-TECH
-28 %
R 429.81 R 599.00
Ex VAT:R 373.75
Carbide Tipped Saw Blade for Festool circular saws - Universal 160mm x 20mm bore x 28T Durability and precision for the toughest conditions, tailored..
R 278.00
Carbide Tipped Saw blade for circular saws - Ripping 160mm x 20mm bore x 18T High-Performance Circular Saw Blade Designed for efficient and fast saw..