  • MPN: RCSBT23060
  • Weight: 598.60g
  • Dimensions: 8.00mm x 276.00mm x 321.00mm
  • SKU: RCSBT23060
  • UPC: 6005721062508
For 30 or more items, click to quote
230MM Z60 SAW BLADE TCT STANDARD
Write a review
Bad Good
TCT SAW BLADE 254MM X 80T X 16MM CROSS CUT TITANIUM SERIES....
R 2,069.00
Ex VAT:R 1,799.13
TCT SAW BLADE 254MM X 40T X 16MM COMB. TITANIUM SERIES....