  • MPN: RHSBM30/24
  • Weight: 63.20g
  • Dimensions: 33.00mm x 84.00mm x 137.00mm
  • SKU: RHSBM30/24
  • UPC: 6005721030484
For 30 or more items, click to quote
24mm bi-metal hole saw