  • MPN: RHSBM30/23
  • Weight: 63.20g
  • Dimensions: 38.00mm x 83.00mm x 137.00mm
  • SKU: RHSBM30/23
  • UPC: 6005721030477
For 30 or more items, click to quote
23mm bi-metal hole saw