  • MPN: RHSBM30/65
  • Weight: 197.60g
  • Dimensions: 48.00mm x 128.00mm x 168.00mm
  • SKU: RHSBM30/65
  • UPC: 6005721030729
For 30 or more items, click to quote
65mm bi-metal hole saw