  • MPN: RHSBM30/73
  • Weight: 248.60g
  • Dimensions: 48.00mm x 127.00mm x 167.00mm
  • SKU: RHSBM30/73
  • UPC: 6005721030767
For 30 or more items, click to quote
73mm bi-metal hole saw