  • MPN: GAV60AP800
  • Weight: 0.60kg
  • Dimensions: 910.00mm x 85.00mm x 20.00mm
  • SKU: GAV60AP800
  • UPC: 6009515874681
For 20 or more items, click to quote
AIR BLOW GUN DUSTER 800MM NOZZLE IN BLISTER
Tags: Brand GAV
R 121.00
Ex VAT:R 105.22
Air Duster/Blow GunLong Nozzle Air Inlet: 1/4"M BSP Standard nozzle: &O/;2.0mm Additional nozzle: 95mm x 4.0mm diameter Working pressure..
R 93.00
Ex VAT:R 80.87
Aluminium blow gun | Air duster Model 60A   Aluminium body Air flow/consumption @ 6 Bar: 200 l/min Durable quality product Made ..
Air Duster/Blow GunLong Nozzle Air Inlet: 1/4"M BSP Nozzle diameter: 4.0mm Nozzle length: 260mm Working pressure: 0-10Bar/0-150PSI ..
Air Duster/Blow Gun Air Inlet: 1/4"M BSP Standard nozzle: &O/;2.0mm Working pressure: 0-10Bar/0-150PSI Air dusters and blow gu..