  • MPN: TC531190
  • Weight: 0.28kg
  • Dimensions: 260.00mm x 71.00mm x 30.00mm
  • SKU: TC531190
  • UPC: 6009515854355
For 30 or more items, click to quote
SIDE/DIAGONAL CUTTER HIGH LEVERAGE CRV 190MM INDUSRIAL