RIS-PACKAGING / Knurled Buckles for Hand Strapping 19mm 1000pcs / KNURLEDBUCKLE19
R 800.00
Ex VAT: R 695.65
  • Stock: 10
  • MPN: KNURLEDBUCKLE19
  • Weight: 11.40kg
  • Dimensions: 330.00mm x 285.00mm x 110.00mm
  • SKU: KNURLEDBUCKLE19
For 50 or more items, click to quote
No Machine or Crimper Required
Tensioner Optional
Write a review
Bad Good
RIS-PACKAGING / Knurled Buckles for Hand Strapping 16mm 1000pcs / KNURLEDBUCKLE16Knurled strapping buckles ....