  • MPN: RCSB21024
  • Weight: 450.20g
  • Dimensions: 6.00mm x 252.00mm x 285.00mm
  • SKU: RCSB21024
  • UPC: 6005721001705
For 30 or more items, click to quote
210MM Z24 SAW BLADE TCT PROFI
Write a review
Bad Good
TCT SAW BLADE 254MM X 80T X 16MM CROSS CUT TITANIUM SERIES....
R 2,069.00
Ex VAT:R 1,799.13
TCT SAW BLADE 254MM X 40T X 16MM COMB. TITANIUM SERIES....