  • MPN: RHSBM30/19
  • Weight: 40.40g
  • Dimensions: 21.00mm x 83.00mm x 137.00mm
  • SKU: RHSBM30/19
  • UPC: 6005721030439
For 30 or more items, click to quote
19mm bi-metal hole saw