  • MPN: RHSBMS/16
  • Weight: 31.20g
  • Dimensions: 19.00mm x 84.00mm x 139.00mm
  • SKU: RHSBMS/16
  • UPC: 6005721001958
For 30 or more items, click to quote
16mm Bi-metal standard holesaw